Šicí stroje pro šikovné dětské ručičky

Našlo vaše dítko zálibu v šití a vaším úkolem teď je zajistit mu šicí stroj pro děti, který bude v dostupné cenové relaci, kvalitní a bezpečný? Nej šicí stroje nabízí šicí stroje pro dospělé, ale také pro děti. NEJ šicí stroje jsou distributorem a prodejcem ověřených šicích strojů renomovaných značek, výběrem Merrylock, Brother, Singer, Bernina nebo Husquarna. V nabídce dětských strojů naleznete ty od značek Lucznik a Brother. Všechny šicí stroje disponují mnoha oceněními a certifikacemi. Jejich velkou výhodou je, že je není nutné objednávat online, ale prohlédnout si je a vybrat si přímo na kamenné prodejně. Ke všem strojům je poskytována záruka, stejně tak jako rozsáhlý portál s návody, projekty a šablonami. Na stránkách naleznete podrobné návody a rady, jak šicí stroj vybírat. K jednotlivým strojům je také doporučeno příslušenství, které bude s vybraným strojem kompatibilní.

Dětské šicí stroje Lucznik

NEJ šicí stroje nabízí dětský šicí stroj ve dvou barevných variantách. Přirozenou součástí, která slouží pro vysokou ochranu dětí při šití, je chránič na prsty, který chrání před nechtěným úrazem. Dětské šicí stroje Lucznik mají celkem 12 nebo 16 šicích programů. Šicí stroj Lucznik Mini s 12 programy má jednoduché navlékání horní nitě, schránku na příslušenství a moderní design. Funguje buď na napájení pomocí adaptéru anebo čtyř AA baterií. Je ideální pro dětské šicí začátky. Chránič prstů je zde zabezpečen průhledným plastovým krytem.

Dětské šicí stroje Brother

Stroje Brother pro děti jsou na e-shopu zastoupeny ve větším množství. Jeden z výkonnějších šicích strojů disponuje až 40 programy. Jeho velkou výhodou je, že nemusí být striktně určen pro děti, vystačí si s ním i maminky, pokud potřebují něco poupravit či zapošít. Jeho součástí je například úsporné a jasné osvětlení šicí plochy pro snadnou a komfortní práci.

Publikováno: 18. 08. 2022

Kategorie: Nákupní rádce

Autor: Hanka Novotná