Potřebujete bleskově uklidit?

Má za chvilku přijít návštěva, rodiče drahé polovičky nebo vám nečekaně zavolali vaši rodiče, že se za pár minut zastaví? Vy jste samozřejmě právě přišli z práce, nebo jste si chtěli užít poklidný víkend, takže zrovna nemáte domácnost jako ze škatulky? Kromě ustlání postele a umytí nádobí bude potřeba ještě přejet vysavačem koberce, podlahy, ale pravděpodobně i pohovky. Různé drobečky, vlasy a další nečistoty jsou zkrátka nekonečný příběh. A co teprve pokud máte mazlíčky nebo malé děti. Na nečekané návštěvy si asi nikdy nezvyknete. Ale můžete se na ně připravit. Existují totiž pomocníci, kteří jsou stále po ruce a jsou přímo stvořeni pro efektivní bleskový úklid.

Kärcher VC 4s Cordless Plus

Aku tyčový vysavač 2v1 Kärcher VC 4s Cordless Plus nabízí maximální flexibilitu i výkon až po dlouhých 60 minut (Eco režim) na jedno nabití. Je praktický - váží pouhých 1,25 kg a je lehce ovladatelný díky úzkému designu a vynikajícím ergonomickým vlastnostem včetně možnosti pohybovat podlahovou hubicí s otočným kloubem v rozsahu 180°. Úklid s ním je rychlý - nikde se vám nemotá kabel, ani nemusíte přepojovat mezi zásuvkami, abyste dosáhli do všech místností v bytě.

2v1 tyčový a ruční vysavač

Kärcher VC 4s Cordless Plus se z tyčového vysavače dokáže během několika sekund přeměnit na praktický ruční vysavač. Ohromí vás i svým výkonem, který konstantně dosahuje 15 000 Pa, díky čemuž má bezchybné výsledky na tvrdých podlahách a poradí si i s koberci. K důkladnému čištění tvrdých podlah je přístroj vybaven podlahovou hubicí s otočným měkkým válcovým kartáčem, který při vysávání posbírá vlasy i zvířecí chlupy. Kartáč se dá jednoduše vyjmout a očistit od navinutých vlasů a chlupů. K přeměně na ruční vysavač stačí zasunout teleskopickou rukojeť a použít textilní nebo štěrbinovou hubici podle místa a typu povrchu. Je ideální nejen na čištění podlah a nábytku, ale také vozidel.

Multi-cyklónový čisticí systém

Nečistoty jsou zachytávány v nádobce s multi-cyklónovým čisticím systémem vybaveným filtrem HEPA 12. Nádobku s nečistotami lze vyprázdnit pouze jedním pohybem ruky, aniž by došlo ke kontaktu s nečistotami. Cyklonové těleso i nádobu lze omýt vodou.

Uklízejte stylově, snadno a bez námahy. Více na www.karcher.cz. Chcete se podívat na tipy a triky pro úklid domova a zahrady? Navštivte www.svetcisteni.cz

Publikováno: 13. 09. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: Hanka Novotná