Hledáte soukromou školku v Praze, kde probíhá i výuka angličtiny?

Je radost mít pro dítě připravený nástup do školky, o které víme, že je kvalitní, dětem se v ní líbí a co víc, že se v ní dítko naučí nenásilnou, hravou formou i cizímu jazyku. Tak tomu je kupříkladu v případě Maxíkovy soukromé školky Praha. Má celkem 10 poboček, a to nejen v Praze, ale i v Kladně a Říčanech.

Mateřská školka pro děti od 1 roku věku

Oblíbená mateřská školka a jesle nabízí dětem i rodičům jistotu a klid, což je základem pro spokojený život všech. Tady nabízí nejen klasické „hlídání“ dětí. Maxíkova školka přispívá ke snadnějšímu životu dětí v budoucnosti, přitom je nijak neomezuje. Rozvíjí si tady talent a dovednosti, a to ve věku od 1 roku do 7 let.

Školka spolupracuje s předními institucemi v oboru předškolní výchovy a vzdělávání v ČR pro děti s nadprůměrnou inteligencí. Dítě tak získává jedinečnou příležitost rozvíjet své schopnosti, což běžná školka ani jesle nedovolují.

Jak probíhá výuka v Maxíkově školce?

Pokud se podíváme na školky s výukou jazyků, zjistíme, že je již Maxíkova školka na trhu stálicí. Vznikla v roce 2008/2009, soustředí se na rozvoj potenciálu dětí od roku věku do 7 let. Je zde dbáno na individuální přístup k dětem, čímž vzniká možnost lépe se dětem věnovat a rozvíjet jejich talent a nadání.

Výuka ve všech pobočkách probíhá i v anglickém jazyce. Účastny jsou kvalifikované učitelky i rodilí mluvčí a zdravotní sestry. Skladba tematických okruhů, uměleckých a pohybových aktivit odpovídá Rámcovému výchovně – vzdělávacímu programu. V programu je i speciální aktivita Maxíkovy školky MaxClever, která využívá soubor technika speciálně sestavených cvičení, jež vedou ke zvýšení intelektových schopností u dětí předškolního věku. Jde o v ČR ojedinělý program a vznikl díky intenzivní spolupráci s předními organizacemi v oblasti předškolní výchovy a vzdělávání.

Více na Jazykova-skolka.cz.

Publikováno: 08. 02. 2024

Kategorie: Praktické rady

Autor: Hanka Novotná