Dětské čepice a nákrčníky, které budou chtít nosit mladší i starší děti

V zimních měsících by obzvláště malé děti měly být chráněny před nepříznivým počasím, jako jsou mrazivé počasí a ledový vítr. Nedostatečná ochrana hlavy a krku vede k nachlazením, chřipkám a zánětům vedlejších dutin. Nechce-li vaše ratolest nosit čepici, vsaďte na pestré barvy a hravé designy. Děti takový módní doplněk lépe přijmou.

Popleteno se vám bude líbit

Malá česká firma Popleteno se sídlem v Brně si všechny své produkty sama navrhuje. Více jak 60 let se věnuje pletení v té nejvyšší kvalitě. Úspěch spočívá v používání vysoce jakostní příze dodávané firmou TVU z Německa a HASEGAWA CORPORATION z Japonska, neboť jsou velmi příjemné k pokožce a neškrábou. Pletení je realizováno na osvědčených pletacích strojích Shima Seiki, díky nimž jsou čepice, tunely a nákrčníky zhotoveny na jedničku.

Šála nebo nákrčník?

Řada rodičů stojí před otázkou, zda je pro dítě vhodnější šála nebo tzv. tunel. Ve prospěch nákrčníku hovoří hned několik výhod. Chrání stejně dobře jako šála, avšak mnohem snadněji se obléká, což ocení zejména ty nejmenší děti, které se musí samy strojit ve školce. Stačí ho natáhnout přes hlavu. Dítko se nemusí trápit s jeho několikanásobným omotáváním kolem krku. Pěkně drží a během pohybu se nebude rozmotávat.

Perfektně barevně sladěno

Dětské sety čepice a nákrčníku jsou skvělou volbou, když chcete mít ratolest sladěnou tón v tónu. Mezi oblíbené modely patří jednobarevná čepice s vyplétaným vzorem, která je doplněna jednoduchým nákrčníkem ve stejné barvě. Adolescentům se určitě zalíbí juniorské sety, v nichž dominuje tolik populární hipsterská čepice. Tento model je vhodný jak pro kluky, tak pro holky. Materiál ve složení 50 % bavlna a 50 % akryl je příjemný na dotek a perfektně sedí na hlavě. Právě díky jednobarevnosti těchto módních doplňků se nabízí celá řada kombinací s dalším oblečení.

Publikováno: 22. 01. 2021

Kategorie: Nákupní rádce

Autor: Hanka Novotná